Competitie

april 2020

zaterdag 4 april 2020
zondag 5 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 24Stand
TIEL 1-BOLETE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 26Stand
10:00BOLETE 1-DE HOGE WICK 1Kunstgras
vrijdag 10 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 25Stand
19:00SKINLO 2-BOLETE 1Kunstgras
Graag tijdig aanwezig zijn en veel plezier.
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BOLETE 1-MAASDRIEL 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 22Stand
19:00DE GELENBERG 1-BOLETE 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 31Stand
19:00BOLETE 1-GOUWENES 1Kunstgras
zaterdag 11 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 41Stand
WAMEL 1-BOLETE 1
maandag 13 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 26Stand
DE OORSPRONG 1-BOLETE 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 24Stand
10:00BOLETE 1-KELTENWOUD 3Kunstgras
vrijdag 17 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 25Stand
19:00BOLETE 1-DE WINKELS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 8Stand
19:00GROOTVEN 1-BOLETE 1Kunstgras
In het clubhuis kan alleen met pin betaald worden.
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 22Stand
19:00BOLETE 2-DE BONGERD-BEUSICHEM 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 31Stand
19:00DE BELT 2-BOLETE 1Roodzand Kunstgras
zaterdag 18 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 41Stand
13:00BOLETE 1-NIJMEGEN-QUICK 4Kunstgras
zondag 19 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 24Stand
RIJNHUYSE 4-BOLETE 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 26Stand
10:00BOLETE 1-DE HELSTER 1Kunstgras
vrijdag 24 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BOLETE 1-HORSSEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 22Stand
19:00LUNO 4-BOLETE 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 31Stand
19:00BOLETE 1-VIANEN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 25Stand
20:15DE WITTE SCHARE 1-BOLETE 1Kunstgras
Let op aanvangstijd ± 20.15 uur dit i.v.m. een drukke baanbezetting. Een fijne competitie gewenst.
zaterdag 25 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 41Stand
NVLTB 5-BOLETE 1
zondag 26 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 26Stand
DE LINDEN 1-BOLETE 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 24Stand
10:00BOLETE 1-GRIFFENSTEYN 5Kunstgras